Hoi, ik ben Lammy, het witte schaapje van Senger Naturwelt! Je kunt met mij heerlijk knuffelen, dankzij mijn lamswollen vachtje. Heb je last van buikkrampjes? In mij zit een uitneembaar kussen die je voor ongeveer 1/2-1 minuut in een magnetron van max. 600W mag doen of 3-5 minuten in een oven van 75 graden, hoe fijn! Zo kan ik heerlijk warm tegen jouw buikje aanliggen en de pijn een beetje verzachten. Ook ben ik heel handig voor in de zomer, omdat je mij ook even in een vriezer mag leggen! Kom ik binnenkort bij jullie logeren?
Pas op! Verwarm het kussen niet te lang, anders kan deze gaan branden!
Pas op dat de knuffel niet te heet is voordat je deze aan je kindje geeft.
Schoonmaken
Haal eerst de vulling eruit en probeer het met een borstel schoon te borstelen. Lukt dit niet? Dan kun je het met de hand wassen met een mild wasmiddel of wolwasmiddel. Niet wrijven, borstelen of wringen tijdens het wassen, maar losjes bewegen. Laat drogen op een handdoek en zorg dat je hem regelmatig verplaatst/ omdraait.
Senger Naturwelt, een Duits merk dat sinds 1985 handgemaakte knuffeldieren, ontworpen door oprichters Sabine en Volker Senger maakt. De designs zijn tijdloos en natuurlijk. Elk product is uniek omdat het met veel zorg en aandacht met de hand wordt gemaakt. Senger Naturwelt richt zich op het brengen van vreugde en troost. Het gezicht vormt de ziel van de knuffel. Elk oogje, elk mondje, elk neusje is met de hand geborduurd, voor de juiste uitdrukking heb je veel oefening en gevoel nodig.